Dış Saha Elemanlari Kontrol Programi

Dış Sahada çalisan tüm personelinizi kolayca takip edin.


FAALIYET

Saha personelinizin yaptigi tüm faaliyetleri kolayca takip edin. Saha elemaniniz isterse dosya ve resim çekerek sisteme yükleyebilir ve bu faaliyetleri isterseniz puanlayabilirsiniz.

AKTIVITE

Saha elemanlariniz olup biten her aktivviteyi size raporlasinlar. Bir fuar, kongre, toplanti veya özel bir partinin varligini sürekli size gönderirler. Isterseniz bu gönderilen verileri punalayarak en çok çalisan personelinizi ödüllendirebilirsiniz.


PLANLI RAPOR

Önceden Planli Raporlar hazirlayarak çalisanlarinizin bu planlara ne kadar sadik kaldiklarini görebilirsiniz. Planli Raporlar üzerinden puanlama yaparak saha çalisanlarinizin verimini arttirabilirsiniz.

ÖNERILER

Saha personelinizin daha verimli çalismasini saglamak için onlardan çesitli öneriler alabilirsiniz. Önerilerin kalitesine ve içerigine göre saha elemanlarinizi ödeüllendirebilir veya bazi düzenlemelere gidebilirsiniz.


TAKIM LIDERI

Isterseniz takim lideri tanimlayip, kendi altinda çalisan takim üyelerinin yaptiklarini görmesini saglayabilirsiniz. Normalde saha çalisanlari birbirlerinin yaptiklarini görmezler. Ancak isterseniz bazi durumlarda yetki vererek bunu asabilirsiniz..

HARITA GÖSTERIM

Saha elemanlarinizin yaptigi isleri harita üzerinde gösterebilir ve harita üzeridne analizler yapabilirsiniz. Isterseniz saha elamanlariniza araba veriyorsaniz onalari araç takip sistemi ile takip edebilirsiniz. Araç takip sistemi ile tam entegrasyon yaparak kontrolü elinizde tutmaya devam edersiniz.


PROJELER & KAMPANYALAR

Birden çok firma ile çalisan Danismanlik Firmalari birden çok Proje tanimlayarak her firmaya ayri ayri yetkilendireme yaparak çesitli kullanicilar olusturabilir. Programi tek kullanan firmalar ise Kampanya olusturup herbir kampanyayi ayri ayri takip edebilirler.

RAPORLAR

Her türlü verinizi EXCEL'e atabilirsiniz. Raporlar çesitli yetki seviyelerine göre ayrilmistir. Mesela sirketin kar zarar raporunu normal bir çalisan göremez. Sirketinizin ihtiyaç duyacagi veya müsterilerinize vereceginiz tüm raporlar vardir. Üstelik isterseniz FACEBOOK entegrasyonu yaparak müsterilerize veya temsilcilerinize Facebook üzerinden de ulasabilirsiniz.